IND100832953-001 : AUSTRAC RN

سوالات متداول

ما در صرافی کاسپین متعهد به شفافیت قیمت و آگاه سازی مشتری، رعایت و ارائه یک تجربه انتقال پول بدون درز و مطمئن هستیم. اگر سؤال بیشتری دارید یا نیاز به کمک بیشتری دارید، با تیم پشتیبانی اختصاصی ما تماس بگیرید.

 

می توانید با تماس با ما از طریق واتساپ، تلفن یا از طریق بخش “تماس با ما” وب سایت ما، انتقال را آغاز کنید. تیم ما به سرعت به شما پاسخ داده و شما را در این روند راهنمایی می کند.

خیر، فلسفه اساس کاری ما، کار سازی برای مشتریان گرامی با منصفانه ترین قیمت بوده و برای هیچ تراکنشی، کارمزد یا هزینه اضافی در نظر نخواهیم گرفت، حتی برای مبالغ زیر ۵۰۰ دلار. علاوه بر این، نرخ ارز ما نسبت به مبلغ مبادله تغییر نمی کند و تمامی مشتریان ما از یک قیمت منصفانه بهره می برند.

زمان پردازش بر اساس عواملی مانند زمان پردازش بانک های مختلف، روش انتقال و اقدامات نظارتی می تواند متفاوت باشد. در صورتی که وجه شما در حساب ما بنشیند، ما همان روز حساب شما را تسویه می کنیم. ما تلاش می کنیم تا انتقالات را به سرعت انجام دهیم و شما می توانید انتظار داشته باشید که وجوه خود را در بازه زمانی تخمینی ارائه شده در هنگام شروع انتقال، دریافت کنید.

به محض اینکه انتقال وجه شما با موفقیت انجام شد، از طریق شبکه های ارتباطی سابق با شما، به شما اطلاع خواهیم داد. همچنین می توانید برای مشاهده تاییدیه و جزئیات تراکنش انجام شده به حساب کاربری خود در وب سایت ما وارد شوید.

به طور کلی برای رعایت مقررات به ترکیبی از مدارک هویتی و فرستنده و دریافت کننده، شغل مشتری، مدرک اثبات آدرس و دلیل انتقال نیاز خواهیم داشت. بستگی به مبلغ و یا تکرار تراکنش ممکن است به مدارک بیشتری نیاز داشته باشیم. کامل بودن پرونده شما به ضمانت امنیت و قانونی بودن معاملات شما کمک می کند.

ما امنیت مشتریان گرامی خود را در اولویت قرار می دهیم. پلتفرم ما از رمزگذاری پیشرفته استفاده می کند و از بهترین شیوه های این صنعت برای محافظت از اطلاعات شخصی و مالی شما استفاده می کند. کامل بودن پرونده شما به ضمانت امنیت و قانونی بودن معاملات شما کمک می کند.

رعایت قوانین برای ما در اولویت قرار دارد. ما از رویه‌های نظارتی جدی، از جمله تأیید مشتری، نظارت بر تراکنش، و گزارش به مقامات مربوطه پیروی می‌کنیم تا از انتقال پولی قانونی و مطمئن اطمینان حاصل کنیم. صرافی کاسپین فقط حواله سفید قانونی انجام داده و به هیچ عنوان حواله سیاه انجام نمی دهد

رعایت قوانین برای ما در اولویت قرار دارد. ما از رویه‌های نظارتی جدی، از جمله تأیید مشتری، نظارت بر تراکنش، و گزارش به مقامات مربوطه پیروی می‌کنیم تا از انتقال پولی قانونی و مطمئن اطمینان حاصل کنیم. صرافی کاسپین فقط حواله سفید قانونی انجام داده و به هیچ عنوان حواله سیاه انجام نمی دهد

در حالی که خود انتقال پول مشمول مالیات نمی باشد، ضروری است که هرگونه تعهد مالیاتی مربوط به منبع وجوه یا هدف انتقال را در نظر بگیرید. توصیه می شود که به دنبال مشاوره مالیاتی حرفه ای باشید.
 
محدودیت های انتقال ممکن است بر اساس الزامات قانونی و هدف انتقال شما متفاوت باشد. توصیه می‌شود برای تعیین محدودیت‌های ممکن با ما تماس بگیرید یا در مورد مقررات فعلی تحقیق کنید.
 

تماس با کاسپین

در صرافی کاسپین، ما مفتخریم که بدون کارمزد یا هزینه کار می کنیم و متعهـد به شفافیت قیمت و آگاه سازی مشتری، رعایت قوانین و ارائه یک تجربه انتقال پول روان و مطمئن هستیم. اگر سؤال بیشتری دارید یا نیاز به مشاوره دارید، با تیم پشتیبانی اختصاصی ما تماس بگیرید.
 

شماره ثبت AUSTRAC

IND100832953-001

info@caspianmoneyex.com

مشترک خبرنامه ما شوید

برای دریافت به روز رسانی ها، اخبار و پیشنهادات تخفیف، در خبرنامه ما مشترک شوید.

اسکرول به بالا